Onze medewerkers 

Wij stellen ze graag aan u voor!

Maurice Spiering
Maurice Spiering
Directeur

Mijn naam is Maurice Spiering, ik ben 3e generatie in ons fantastische bedrijf. We zijn al meer dan 40 jaar Toyota dealer, daar zijn we natuurlijk super trots op!
maurice@toyota-spiering.nl

Fred van den Bos
Fred van den Bos
Vestigingsmanager

Marvin Buijs
Marvin Buijs
Verkoopleider

Mijn naam is Marvin Buijs. Ik ben sinds 2005 werkzaam voor Toyota. Wat mij aanspreekt bij Toyota is de kwaliteit van het product en de service naar de klanten. Mijn doelstelling is: ‘om van elke klant een promotor voor ons bedrijf te maken’. Om dit te kunnen bewerkstelligen, doe ik net iets meer voor de klant. Voor al u vragen over mobiliteit kunt u bij mij terecht. marvin@toyota-spiering.nl

Remy Slegt
Remy Slegt
Verkoopadviseur

Al van jongs af aan heb ik een passie voor klassieke en nieuwe auto’s. Daarnaast vind ik het erg leuk en afwisselend om met mensen om te gaan.
remy@toyota-spiering.nl

Frans Rolloos
Frans Rolloos
Verkoopadviseur

U heeft een mobiliteitsprobleem? Ik los het op.
frans@toyota-spiering.nl

Michael Hania
Michael Hania
Verkoopadviseur

Klantvriendelijkheid is voor mij de belangrijkste factor bij het verkopen van auto's.
michael@toyota-spiering.nl

Luciën de Jong
Luciën de Jong
Verkoop trainee

Mijn naam is Luciën de Jong. Inmiddels ben ik 7 jaar werkzaam bij Toyota Spiering. Auto’s, en met name automotive design, zijn altijd al mijn passie geweest. Mijn werkzaamheden bij Toyota Spiering sluiten daar mooi op aan. Ik werk voornamelijk in het weekend en in de vakanties. Doordeweeks studeer ik aan de TU Delft. lucien@toyota-spiering.nl

Ed Verweij
Ed Verweij
Receptie

Mijn naam is Ed Verweij. Ik hou van mooie auto’s en ga graag met mensen om. Daarom boeit mijn baan me inmiddels al meer dan 20 jaar.
ed@toyota-spiering.nl

Jeroen van der Hoek
Jeroen van der Hoek
Receptie

Hallo, mijn naam is Jeroen. Ik ben werkzaam bij de werkplaatsreceptie. Toyota staat voor degelijkheid en kwaliteit. Onze taak als personeel is dat u als klant deze degelijkheid en kwaliteit ook terug vindt als u bij ons binnen loopt.

jeroen@toyota-spiering.nl

Anita van Dijk
Anita van Dijk
Receptie

Mijn naam is Anita van Dijk en zal u op maandag, dinsdag en woensdag met veel plezier te woord staan aan de receptiebalie en telefoon.
anita@toyota-spiering.nl

Kim de Heuvel
Kim de Heuvel
Receptie

Mijn naam is Kim de Heuvel. Op donderdag en vrijdag ontvang ik u met alle plezier bij ons aan de receptiebalie.
kim@toyota-spiering.nl

Monique Post-Polderman
Monique Post-Polderman
Verkoop Administratie

moniquep@toyota-spiering.nl

Ron de Jonge
Ron de Jonge
Magazijn

Sinds 2002 met plezier werkzaam als magazijnchef bij Toyota Spiering.
ron@toyota-spiering.nl

Toyota Cookiebeleid

Onze website maakt gebruik van cookies om u een optimale gebruikservaring te bieden. Als u hiermee akkoord gaat kunt u gewoon verder gaan. In ons cookiebeleid leest u meer over cookies en kunt u indien gewenst uw cookie-instellingen aanpassen.